Златните момчета от ХК „Мартен 67“ бяха удостоени с награди от кмета на Русе, Пенчо Милков, след като триумфираха с шампионската титла в първенството за момчета до 11 години. По време на събитие в Кръглата зала на Община Русе присъстваха множество видни личности, сред които и заместник-кметът Борислав Рачев, кметът на Мартен Димо Тонев и други представители на спортния сектор.
Историческа победа в Горна Оряховица
Хандбалният клуб „Мартен 67“ спечели златото на Държавното първенство в Горна Оряховица. Финалният мач срещу Националната спортна академия беше напрегнат и завърши с резултат 16:15 в полза на „Мартен 67“. Изключителен принос за успеха имаше Светослав Чукуранов, който бе обявен за най-добър вратар на състезанието. Според кмета Пенчо Милков, младите спортисти са демонстрирали изключителна воля и сърцатост на терена.
Първа от много бъдещи победи
В знак на признание за значителното си спортно постижение, всеки от младите хандбалисти и техният треньор Илко Канатов получиха грамоти. Кметът на Русе изрази увереност, че настоящата шампионска титла ще бъде първата от много бъдещи успехи, които предстоят на отбора. Поздравления за постиженията към шампионите отправиха и други ключови фигури.